Marián Černý

Moderný pračlovek

Výborná chuť, premyslené zloženie produktov, ingrediencie bez kompromisov na kvalite a balenia nezaťažujúce životné prostredie. Top produkty na každodenné užívanie aj pre náročných. Pridať maslo a máme lattečko bez konkurencie?

Tina Zlatoš Turnerová

EXPERTKA NA VÝŽIVU A POHYB

Popíjanie kávičky a čaju je s ľudstvom od nepamäti. Popíjanie latte nápojov sa stáva trendom 21. Storočia, kedy potrebujeme nové vnemy, chute, impulzy a samozrejme aj niečo, čím vieme nahradiť pitie 8 káv za deň.

Lenka Debnárová

MODERÁTORKA A MAMINA

Nu3o ponúka všetky dôležité superpotraviny v podobe fantastických lattéčiek, ktoré nie len doprajú relax, vieš ich využiť pri raňajkách do jogurtu, smoothiečka, deckám do zdravých palaciniek a zamiešať vo večernom kakavku.

Chantal Škamlová

ŠPORTOVKYŇA

Ich zdravé lattečka ma oslovili od prvej chvíle a do ich zloženia a chute som sa hneď zamilovala! Nu3o latte sú už mojou každodennou súčasťou a keďže vyrábajú veľa druhou,každý deň si spestrujem inou príchuťou. Moji favoriti - Matcha a Kurkuma.

Doprajte si prírodné elixíry

Potrebujete viac energie? Dobijeme vám baterky silou prírody. Naše nápoje majú čisté zloženie, obsahujú iba prírodné ingrediencie a superpotraviny. Sme Nu3o a tvoríme komfortný spôsob, ako žiť naplno. Ako si vychutnávať zdravý životný štýl vďaka latté nápojom.

★★★★★
Latte nápoje mi vyhovujú po každej stránke – chutné, výživné a zdravé. Odporúčam každému, kto si váži svoje zdravie, ideálne kombinácia s teplým rastlinným mliekom.
PS: Oceňujem ekologické balenie. ?

– Darina

★★★★★
Prekvapujúco skvelá chuť – na to, že ide o aktívne kokosové uhlie som čakala horší pocit. ?
A nakoniec úplne návykový zážitok! Nu3o Black Latte je vyborný nápoj, stačí pridať horúcu vodu. A s kokosovým mliekom je to ešte iný level.

– Andy Profantová

★★★★★
Nu3o Blue Latte je zo všetkých najlepšie! A krásne vynikne aj v sladkých receptoch. ?

– Paťka z blogu Hitjezdravožiť

RECENZIE