Len voda nestačí: Veronika Fabiánová o novom produkte Essential Electrolytes a účinnej hydratácii

V Nu3o milujeme prichádzať na trh s niečím novým a hlavne zdravým. Preto sme sa spojili s Veronikou Fabianovou a spoločne sme vytvorili unikátny produkt plný elektrolytov – Essential Electrolytes. Tento produkt je výsledkom našej spoločnej vášne pre zdravý životný štýl a Veronikinej odbornosti v oblasti osobného trénerstva a holistického poradenstva. Kto je vlastne Veronika Fabianová a prečo sú elektrolyty dôležité pre každého? Čítaj ďalej a dozvieš sa.

Veronika Fabianová sa už niekoľko rokov venuje osobnému trénerstvu a holistickému poradenstvu. Šport bol odjakživa jej vášňou. Čo ju však fascinuje zo všetkého najviac, je biochémia ľudského tela a ako naše hormóny naozaj fungujú. „Byť zdravý nie je len o príjme a výdaji kalórií, ale je za tým oveľa viac. Mojím poslaním je inšpirovať ľudí a pomôcť im prežiť čo najkvalitnejší život.“

V Nu3o veríme, že cestou za zdravím je zefektívniť príjem zdravých a liečivých potravín. Všetky produkty, ktoré u nás nájdeš, sú podložené prírodou – sú to prírodné elixíry.

Čo nám Veronika všetko prezradila?

Motiváciou je posúvať sa neustále vpred

Veronika toho robí veľa, je cieľavedomá a do toho ešte Manifestujúci Generátor (ak rozumieš Human design) – nedokáže zostať len pri jednej veci. „Chcem sa neustále zlepšovať nielen po fyzickej a mentálnej, ale aj duševnej stránke a zároveň svoje skúsenosti a poznatky odovzdávať ďalej. A prečo? Neviem... napĺňa to moje sem tam prázdnejšie vnútro. Potrebujem mať v živote smer a cieľ.”

Keď európsky trh nedokáže pokryť tvoje potreby

Veronika je našou Nu3o ambasádorkou už nejaký ten piatok. Máme podobné hodnoty, smerovanie, cieľ. Chceme ľuďom ukázať, ako žiť zdravo. Presvedčiť ich, že príroda nám ponúka viac odpovedí, ako by niekto čakal.

Rozhodnutie prísť s novým, spoločným produktom bolo perfektne načasované.

„Inšpirovala som sa produktom, ktorý som si zvykla nosiť z USA, no nič podobné som zatiaľ na trhu v rámci Európy nenašla. V období, keď som uvažovala nad výrobou vlastného produktu, som sa stala ambasádorkou Nu3o. Po čase padol návrh, či nechcem vymyslieť svoj Nu3o nápoj. Moja voľba, čo chcem vytvoriť, bola jasná, nič iné mi totižto nedávalo zmysel. A nakoľko som s kvalitou výrobkov od Nu3o maximálne spokojná, neváhala som,” hovorí nadšená Veronika.

essential electrolytes

Len voda nestačí. Potrebujeme elektrolyty

„Elektrolyty sú naozaj esenciálnym doplnkom, ktorý by mal užívať každý. Na trhu je neskutočne veľa nezmyslov, ktoré ľudia kupujú a nepotrebujú; alebo im nepomáhajú, pretože nie sú kvalitné,” zamýšľa sa Veronika nahlas krútiac hlavou.

„Ja som po dlhodobejšom užívaní tejto zmesi cítila rozdiel, či už vo vyrovnaní krvného tlaku, alebo na úrovni zvýšenia energie. Videla som aj zmeny ako hydratovanejšia a zdravšia pokožka či menšia lámavosť vlasov a nechtov.”

Čím sú Nu3o Essential Electrolytes výnimočné?

„Pre mňa je dôležité, aby ľudia pochopili, že pitím filtrovanej vody vyplavujú z tela minerály. Minerály nás hydratujú, nie voda, preto je potrebné ich denne dopĺňať prostredníctvom stravy aj doplnkov.”

Dokonca aj káva či stres spotrebúvajú veľa horčíka v našom tele, jeho nízka hladina vedie k zvýšenému kortizolu (stresový hormón). „Je to začarovaný kruh,” konštatuje Veronika vecne.

„Som nadšená, že naše Essential Electrolytes sú najjednoduchšou voľbou, ako z tohto kruhu vystúpiť. Neobsahujú umelé sladidlá (sukralóza, aspartám, acesulfám...), ktoré sú zdraviu škodlivé, sladíme ich len prírodným výťažkom z lístkov stévie.”

Essential Electrolytes neobsahujú žiadnu formu cukru. Sodík a iné minerály získavame z Keltskej soli, ktorá nie je chemicky ošetrená. Magnézium sme zvolili v jednej z najviac vstrebateľných foriem.

„Prinášame 3 príchute. Milujem exotickú marakujovú príchuť (pozn. redakcie: Essential Electrolyes - Tropical maracuja), je to moja srdcovka. Čokoláda (pozn. redakcie: Essential Electrolytes - Salty chocolate) je tiež skvelá. Pre milovníkov klasických príchutí sme vybrali malinu (pozn. redakcie: Essential Electrolytes - Raspberry). Každý si nájde to svoje.” 

elektrolyty maracuja malina cokolada

A prečo sa oplatí užívať Essential Electrolytes?

„Produkt Essential Electrolytes má neskutočné množstvo pozitívnych účinkov. Je ich naozaj veľa, ale skúsim to zhrnúť v skratke:

  • regulujú krvný tlak,
  • podporujú funkciu nadobličiek,
  • znižujú mieru únavy a vyčerpania,
  • zlepšujú trávenie, vstrebávanie živín a vyprázdňovanie,
  • zlepšujú vnútrobunkovú hydratáciu,
  • prispievajú k normálnej činnosti svalov,
  • u žien po pôrode prispievajú k tvorbe mlieka,” menuje Veronika a usmieva sa.

„Naším cieľom bolo vytvoriť najkvalitnejší produkt na našom trhu a myslím, že sa nám to podarilo. Avšak stále pracujeme na jeho vylepšovaní, pretože dokonalosť nemá hranice.” 🙂

Hydratuj sa. Nezabúdaj na seba

Essential Electrolytes nie je len obyčajný hydratačný nápoj. Je to komplexné riešenie, ktoré tvojmu telu dodá nevyhnutné minerály stratené potením, bez zbytočných kalórií alebo cukrov. Tento nápoj je bohatý na elektrolyty ako magnézium, draslík a sodík, ktoré sú kľúčové pre správne fungovanie nervov a svalov a pre udržanie rovnováhy pH v krvi.

Používame najlepšiu formu magnézia na trhu, ktorá podporuje hormonálne zdravie a efektívne fungovanie tela počas a po tréningu.

Na rozdiel od bežných športových nápojov obsahuje len minimálne množstvo cukru, čo znamená, že neovplyvňuje negatívne hladinu glukózy v krvi.

Essential Electrolytes: Hydratačný nápoj pre každého

Essential Electrolytes neobsahuje umelé farbivá ani zbytočné prísady, čo z neho robí zdravšiu alternatívu k tradičným športovým nápojom. Je ideálny pre širokú škálu ľudí, vrátane športovcov a diabetikov. Tento nápoj ti poskytne nielen osviežujúci zážitok, ale aj potrebnú podporu pre tvoje zdravie a fyzickú aktivitu.

S Essential Electrolytes si môžeš byť istý, že tvoje telo dostane všetko, čo potrebuje pre optimálny výkon a regeneráciu.

essential electrolytes tropical maracuja

Essential Electrolytes - Tropical maracuja

essential electrolytes raspberry

Essential Electrolytes - Raspberry

essential electrolytes salty chocolate

Essential Electrolytes - Salty chocolate