Balík na večer

Cena
33,70 €

Výrobca

Kód produktu
110828

Hmotnosť
0.26 kg

Nájdete v ňom dva upokojujúce latte blendy s modrou spirulinou a pravým kakaom. Oba sú skvelou náhradou večerného čaju, ktoré vám navodia príjemnú upokojujúcu atmosféru. Vo oboch latte je kokosové mlieko tej najvyššej kvality.

Vychutnajte si ich s rodinou a priateľmi po celom dni. Prírodnú silu celého balíčka dotvára jedinečná zmes Kurkuma balance kapsulí s kurkumou, zázvorom, škoricou a maca koreňom. Všetky tieto prírodné látky boli preskúmané vo viac ako 1000 štúdiach zameraných na upokojenie nervovej sústavy. Blahodárne pôsobia aj na tráviacu sústavu, ktorá udržiava tak dôležitú hormonálnu rovnováhu a reguluje stresové mechanizmy.
Spoznajte Nu3o svet plný byliniek a zdravých nápojov. viac

Blue Latte:

Podporuje zdravú črevnú flóru. Ingrediencie: kokosové mlieko sušené bio, modrá spirulina, kokosový cukor bio Hmotnosť: 70 g – 7 dávok Príchuť: zemitá, kokosová Či už sa chcete zbaviť rannej závislosti na káve alebo potrebujete pozdvihnúť popoludnie – toto modré spirulinové latte si rýchlo obľúbite. Modrá spirulina je super potravina. Často sa pridáva do smoothies, chia puddingov a raňajkovej kaše. Tak prečo ju nevyskúšať aj vo forme bezkofeinového latte nápoja s kokosovým mliekom?

Cacao Latte:

Antioxidantová bomba plná polyfenolov Ingrediencie: nealkalizované kakao, kokosový prášok, kokosový cukor, cejlónska škorica Hmotnosť: 70 g – 7 dávok Príchuť: kakaová
  • Lahodné a krémové Cacao Latte so všetkým kakaovým bohatstvom
  • Unikátna kombinácia nealkalyzovaného „raw” kakaa a kokosového mlieka
  • Už príjemná vôňa, ktorá na vás čaká po otvorení tohto balíčka, napovie o 100 % čistote prírodných ingrediencií bez prídavných látok

Kurkuma balance:

Kapsule na večer pre tých, ktorí hľadajú každodennú rovnováhu a poznajú silu prevencie.   Zloženie:
  • Zázvor (200 mg) je dobre známy pre svoju schopnosť upokojiť žalúdok a trávenie
  • Kurkuma (320 mg) je silný antioxidant
  • Ceylónska škorica (240 mg) vyvažuje hladinu cukru v krvi
  • Maca koreň (32 mg) zase upokojuje nervovú sústavu
  Tieto bylinky spoločne podporujú celkové zdravie. Profesionálne formulované so 100 % čistými aktívnymi zložkami v biologicky dostupnej forme pre najlepšiu absorpciu. Bez plnidiel, spojív, lepku, laktózy, konzervačných látok, umelých farbív, kvasníc a cukru. Vhodné aj pre vegánov.