Bio Pink Latte

Cena
od 7,90 €

Výrobca

Kód produktu
P00034

Hmotnosť
0.07 kg

Spresnite výber produktu
Varianta neexistuje
1 balenie
1 balenie
3 balenie
3 balenie
6 balenie┃Darček
6 balenie┃Darček

ks

Latte s červenou repou a lupeňmi ruží (7 dávok)

Antioxidantová bomba plná polyfenolov
Spomaľuje starnutie
Upravuje krvný tlak
Pomáha pri chudnutí
Detoxikuje a vylepšuje náladu

Unikátne zloženie výberových ingrediencií so základom z kokosového mlieka, kokosového cukru, červenej repy, jahôd, malín, vlákniny a pravých lupeňov ruží. Táto kombinácia kvalitných surovín spraví zo všedného popíjania naozajstný zážitok.

Je pre nás poctou, že sme pri vytváraní receptúry tohto nápoja spolupracovali s Tinou Zlatoš Turnerovou, ktorá prišla s ideou ružovej farby. Spoločne sme hľadali vysoké štandardy kvalitných ingrediencií a niečoho netradičného, čo zaručene poteší ženské srdce. Ochutnajte a našu prácu ohodnoťte sami. viac

Ingrediencie:

Červená repa (10 %), kokosový prášok, kokosový cukor, lyofilizované jahody (2,5 %), lyofilizované maliny (2,5 %), agáve inulín (probiotická vláknina), lupene ruží.

Krajina pôvodu: Filipíny, Indonézia Jedno balenie postačí na 7 chutných šálok.

Ďalšie zaujímavosti:

  • Povznášajúce Pink Latte vám dodá energiu a úsmev na tvári.
  • Upokojujúce a výživné, nutričné a zemité latte oceníte v chladných dňoch.
  • Pink Latte nielen prispeje k vášmu zdraviu, ale aj zahreje a rôznymi druhmi mlieka vám nahradí aspoň jednu kávu za deň.
  • Príjemná vôňa, ktorá na vás čaká po otvorení balíčka, napovie o 100 % čistote prírodných ingrediencií bez umelých látok.

Ak chcete svojmu telu pomôcť, doprajte si naše zdravé latte v Bio kvalite. Zistite viac o benefitoch červenej repy na našom blogu.

Slovo od Tiny:

Žiť zdravo je povinnosť voči nášmu telu, a ak chceme získať od života maximum, musíme začať práve výživou. Červená repa je nie len kultová superpotravina, ale aj zelenina, ktorá komplexne ozdravuje náš organizmus, a preto je tento drink so všetkými kombináciami super voľba pre každodennú konzumáciu.

Ak produkt nesplní vaše očakávania, garantujeme vám 100 % vrátenie peňazí.

Parametre
Funkcia Dodá energiu
Vyberte si balenie 70 g